O nás

Jmenuji se Jiří Souček. S prodejem vozů mám dlouholetné zkušenosti, nové a ojeté vozy prodávám již 18 let. Celou dobu jsem prodával vozy značek RENAULT, DACIA, KIA MOTORS a VOLKSWAGEN. Těchto vozů jsem osobně prodal více jak 2500 a myslím, že poznám, zda vůz byl havarovaný, zda jeho stav tachometru souhlasí se stavem vozu a jak mají tyto vozy správně fungovat.

Po zkušenosti při pomoci mým zákazníkům s reklamacemi jejich vozů u různých autobazarů jsem se rozhodl zprovoznit svůj autobazar, ve kterém se bude podle kréda : OJETÉ JAKO NOVÉ, nabízet vozy, které jsou v dobrém technickém stavu, mají poctivý nájezd kilometrů, mají jasný původ a stáří a toto tvrzení doložím vždy výpisem z celoevropské servisní databáze a certifikátem CEBIA.

Dále zastupujeme pro jindřichohradecko firmu XTUNING, které dle mého názoru je na poli úpravců vozidel jasnou jedničkou v poměru cena / výkon.

Provedli jsme již desítky úprav softwarů řídících jednotek vozů, upravíme i Váš vůz. K tuningu mám blízko, spolupořádám každoroční tuningový sraz v Jindřichově Hradci na letišti a léta jsem se zúčastňoval závodů ve sprintech na 1/4 míle.

Buďte vítáni, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Jiří Souček
Tel.: 602 637 666